ד"ר דנה לייכטמן

נעים מאוד,שמי ד”ר דנה לייכטמן,דוקטור ברפואת שיניים D.M.D

טרם לימודי הרפואה, נחשפתי לתחומים שונים ברפואת שיניים כסייעת לרופא שיניים.

כאשר מגיע אליי מטופל עם עניין אסתטי שמטריד אותו ואני מעניקה לו את הטיפול הראוי ומשנה החיים, אני מבחינה באושר והשמחה שהענקתי לו ורואה איך הטיפול משנה את חייו מן הקצה אל הקצה.

השינוי שמטופליי חשים מעניק להם ביטחון עצמי, חיוך מושלם ומראה צעיר. הסיפוק הזה כבש אותי והוביל אותי, יחד עם התחביב הישן שלי בציור ופיסול, לבחור להתמקצע באסתטיקה דנטלית ואורתודנטיה.

עבודת המחקר שלי (התזה) באוניברסיטה עסקה בפיזיקה של גלי האור והשפעתם על איבחון צבע השיניים וכמו כן,בגורמים המשפיעים על שינוי צבע השיניים, והלבנות שיניים על סוגיהן.

הדרך שמנחה אותי היא לדגול ביסודיות ומקצועיות,לכן למדתי לימודי יישור שיניים קוונבציונלי על-ידי סמכים ויישור שיניים נסתר בשיטת אינביזיליין (invisalign) ולמדתי בקורסים רבים בנושאי אסתטיקה דנטלית.

אני דוגלת בעבודה שמרנית, סטריליזציה ושמירה מקסימלית על הגיינה בכל רובד ורובד במהלך הטיפול הדנטלי.

עם סיום הלימודים שימשתי כרופאה בקופת חולים מאוחדת ועיקר עיסוקי היה שחזור שיניים שבורות, סתימות אסתטיות, שיקום וכירורגיה זעירה.

לאחר מספר שנים בקופת חולים, החלטתי למנף את התשוקה ואהבה שלי לתחום האסתטיקה והקמתי  את מרפאתי הפרטית, עם חוד החנית של המכשור עם הטכנולוגיות חדשניות והחומרים המתקדמים בשוק על-מנת לאפשר את הטוב ביותר עבור מטופליי.

אני עובדת בשיתוף פעולה עם החברות והטכנאים הטובים ביותר בישראל, ארה”ב וברזיל.

ד”ר דנה לייכטמן היא חלק מקבוצה הבין לאומית של עיצוב החיוך הדיגיטלי Digital Smile Design Team  וחברת באיגוד האמריקאי American Dental Association.